JLM Diesel Turbo Cleaner 500ml

Kód: 25814
€23,18
Skladom (>5 ks)

JLM Turbo Cleaner je jedným z najlepších prípravkov na čistenie turba dostupných na súčasnom trhu. Použitie je ekonomické a extrémne jednoduché. Táto prísada do nafty veľmi efektívne odstraňuje nečistoty a sadze v turbe a zabraňuje ich ďalšiemu hromadeniu. Pomáha predlžovať životnosť turba s variabilnou geometroiu. Vhodné aj pre motory s filtrom pevných častíc.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak jazdíte často krátke vzdialenosti, alebo často stojíte v dopravných zápchat tak turbo nieje zaťažované a nedokáže sa dostatočne "vypáliť". To sa môže prejaviť v priebehu času. Kvôli nečistotám a sadziam môže byť turbo úplne znečistené. Ak je turbo zanesené nečistotami, existuje riziko opotrebovania a navyše sa môže turbínové koleso VGT (turbo kompresor s premennou geometriou) zadrieť. Lopatky turba sa už nemôžu správne otáčať a turbo nefunguje správene, je hlučné a časom je potrebná jeho výmena, alebo repas. Nahradenie je veľmi nákladné a často dokonca zbytočné. Dôkladné čistenie turbo - bez demontáže je najhospodárnejším a logickým ďalším krokom.

 
Riešením na vyčistenie turba a tak isto na prevenciu pred zanesením je použiť prípravok JLM Turbo Cleaner. Tento overený produkt funguje jednoducho a účinne. JLM Turbo Cleaner bol vyvinutý s cieľom obnoviť výkon motora, znížiť emisie sadzí a je vhodný pre všetky dieselové motory. Stačí pridať JLM Turbo Cleaner do palivovej nádže a vyjazdiť nádrž.
 
Výhody
- čistí turbo od nečistôt a sadzí (soot)
- predlžuje životnosť turba
- čistí VGT turbo - s variabilnou geometriou
- obnovuje výkon motoru
- vhodne pre všetky naftové motory aj s DPF filtrom
- vhodne aj pre BIO naftu
 
 
Použitie
Pridajte celý objem (500 ml) plechovky na maximálne 70 litrov.
 
Vhodné pre všetky dieselové motory s filtrom pevných častíc DPF aj bez neho.
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.6 kg
viskozita: SAE 5W-40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: