Liqui Moly 5128 Motor System Reniger - Čistič diesel systému 300ml

Kód: 4912
€11,50
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Liqui Moly Čistič dieselového systému motora je aditívum s vysokým podielom účinných čistiacich, antikoróznych a mazacích prísad. Súčiastky vyrobené s vysokou presnosťou ako sú napríklad vstrekovacie trysky a vysokotlakové čerpadlá budú zbavené škodlivých usadenín a získajú tak optimálnu funkciu.
 
Prísada chráni drahé súčiastky vstrekovacích systémov pomocou obsiahnutých antikoróznych inhibítorov a mazacích prísad. Liqui Moly Čistič dieselového systému motora obnovuje výkon motora na jeho pôvodnú hodnotu, zaisťuje nízku hodnotu emisií a tým znižuje spotrebu pohonných hmôt.
Odstraňuje usadeniny v celom palivovom systéme. Zabraňuje tvorbe usadenín. Chráni súčiastky vstrekovacieho systému pred koróziou a proti opotrebeniu. Zabraňuje zadieraniu ihiel trysiek. Zaručuje optimálne spaľovanie.
 
Použitie:
Pre všetky dieselové motory s a bez filtra pevných častíc (DPF), vrátane vysokotlakových systémov vstrekovania “Common Rail” a “čerpadlo-tryska”. Prísada sa jednoducho pridáva do nádrže vozidla s naftou. Miešanie sa vykonáva samovoľne v nádrži vozidla. Obsah balenia vystačí na maximálne 75 litrov nafty.
Balenie 300 ml
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.3 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 27.10.2021
som spokojny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: