JLM Emission Reduction Treatment Petrol - aditívum na zníženie emisií

Kód: 64222
€14,60
Skladom (>5 ks)

JLM aditívum na zníženie emisií je prípravok určený na čistenie palivového a výfukového systému pre benzínové motory. Obsahuje jedinečnú zmes prísad vrátane oktánového posilňovača a silných čistiacich prísad, ktoré sú nakombinované tak, aby poskytli hlboké a dôkladné čistenie celého palivového a výfukového systému vrátane katalyzátoru na benzínových motoroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

JLM aditívum na zníženie emisií je zvlášť vhodné pri problémoch s emisiami pri benzínových motoroch. Výrazne znižuje nebezpečné výfukové plyny ako sú nespálené uhľovodíky HC a Oxid uhoľnatý CO. Doporučené použiť pred testom emisií. 
 
Výhody
- redukuje emisie
- obnovuje správnu funkciu katalyzátoru
- zvýši výkon motoru
- čistí vstreky a celý palivový systém
- ochrana proti korózii
- zabraňuje zalepeniu ventilov
- čistí lambda sondu
- upravuje nepravidelný voľnobeh a klepanie motoru
  
Použitie
Vhodné pre všetky benzínové motory s katalyzátorom aj bez katalyzátora.
 
Aplikácia
Nalejte obsah fľaše do benzínovej nádrže pred naplnením nádrže benzínom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vykonajte skúšobnú jazdu na určitý čas pri stredných otáčkach. Pre rýchle výsledky môže byť produkt pridaný k malému množstvu benzínu 20 až 30 litrov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nechajte motor bežať najmenej 20 - 30 minút pri 2000 - 3000 ot / min.
 
Dávkovanie
Jedna fľaša je dostatočná na 40 - 60 litrov benzínu. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti môžete celý objem 250 ml pridať do min 20 l benzínu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite jednu fľašu každých 8000 km.
 
Preventívna údržba
Pravidelné používanie katalytického čističa výfukových systémov JLM (približne každých 8000km ) pomôže udržať palivo a výfukový systém v dobrom stave. To všeobecne zvyšuje účinnosť a výkon a pomáha predchádzať zbytočným a nákladným mechanickým poruchám.

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ĽL Avatar autora | 3.6.2022
Veľmi spokojný, emisná kontrola prebehla s výbornými výsledkami,hlavne CO. Ďakujem.