.

JLM Valve Saver Fluid 5L

Kód: 3433
€74,50
Skladom (>5 ks)

JLM aditívum na domazávanie sediel ventilov je vysoko rafinované aditívum navrhnuté odborníkmi z automobilového priemyslu, špeciálne pre použitie vo všetkých vozidlách prestavaných na LPG a CNG a v starších autách, kde bol vyžadovaný olovnatý benzín. Je vhodné na použitie s JLM sadou na domazávanie sediel ventilov, resp. s akoukoľvek inou dávkovacou jednotkou.  Môže byť použitý do všetkých dvojtaktných alebo štvortaktných motorov, ako sú kosačky na trávu a prívesné motory. Vhodné do starších aut a veteránov, ktoré vyžadovali olovnatý benzín..

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Pravidelné používanie JLM pri jeho správnom dávkovaní dokazuje, že JLM aditívum zaisťuje vynikajúcu ochranu sediel ventilov.

Firma GMS Holandsko, ktorá 11 rokov budovala segment ochrany sediel ventilov pre LPG a je lídrom na trhu aditív do pohonných hmôt, resp. kvapalín na ochranu ventilov, teraz ponúka svoju vlastnú radu aditív a mazív JLM, vrátane JLM aditíva na ochranu ventilov a zariadenia (kitu) na ochranu ventilov.
 
Všetky JLM produkty sú najvyššej kvality a sú podložené testami o ich skúškach v nemeckých laboratóriách. JLM vyvinula kompletnú radu prídavných kvapalín a mazív pre spotrebiteľov, s využitím najnovších technológií pri ich testovaní a vylepšovaní.

JLM aditívum na ochranu ventilov a JLM dávkovacie zariadenie na ochranu ventilov boli úspešne prezentované na výstave Automechanika vo Frankfurte a sú už dostupné vo všetkých krajinách Európy, ako aj na ostatných kontinentoch.

 

icons (1) (1)

Vlastnosti

  • chráni, čistí a chladí ventily a sedlá ventilov
  • vhodné pre domazávacie sady od všetkých výrobcov
  • čistí palivový a vstrekovací systém
  • znižuje emisie
  • znižuje spotrebu paliva 
  • vhodné pre staršie autá a veterány ako náhrada olova
  • vhodné pre 2T motory mix 1:50

 

Vedeli ste?
Niekedy obsahoval benzín zložky olova. Olovo zvyšovalo oktánové číslo benzínu až o 10 jednotiek a tiež slúžilo ako nevyhnutná zložka na dobré mazanie ventilov a sediel. Z dôvodu ochrany zdravia a životného prostredia sa už olovo nepoužíva. 
Hlavne pri starších autách a veteránoch je potrebné domazávať ventily a sedlá ventilov. K tomu slúži Valve Saver Fluid.
Pridajte do benzínu Valve Saver Fluid v pomere 1:1000 a ochránite sedlá ventilov.

  

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 5 kg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JZ Avatar autora | 22.1.2023
S olejom som veľmi spokojný. Pomer cena a kvalita je vyrovnaný.
5
SJ Avatar autora | 25.11.2019
Používam ho dlhodobo,ale kupoval som si malé balenia . Toto je oveľa výhodnejšie veľká úspora peňazí . Som spokojný s obchodom aj s dopravou
5
Avatar autora | 18.6.2019
dobrá cena,doprava zdarma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: