JLM Petrol Extreme Clean - Účinný čistič palivoveho systému

Kód: 308
€24,93
Skladom (>5 ks)

Super silný a účinný čistič určený na benzínový palivový systém. Prísada do benzínu určená na 40 až 60 litrov paliva. Znižuje emisie, rieši problémy s nepravidelnými otáčkami a zníženým výkonom. Pomáha prejsť testom emisií pred STK.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prísada obsahuje detergenty, ktoré zabezpečujú čistenie vstrekovačov, zapaľovacích sviečok, vstupných a výstupných ventilov a spaľovacej komory. Oktánový zosilňovač vo výrobku reguluje účinnejšie spaľovanie benzínu.

Tieto dve zložky zaisťujú dokonalé spaľovanie vo valci a oveľa čistejšie výfukové plyny, pretože sa tvorí málo sadzí. Zloženie Extreme Cleaneru zaisťuje, že olejové zvyšky a sadze, ktoré pochádzajú z výfukového systému, horia pri teplote, ktorá je približne o 125 stupňov nižšia ako je bežné. Výsledkom toho je, že výfukový systém vrátane turba, je vyčistený už pri nižšej teplote výfukových plynov. Okrem toho sa zvyšuje účinnosť katalyzátora a výfukové plyny sú čistejšie.

 

Neutralizácia fosforu
V závislosti od stavu benzínového motora môže do spaľovacej komory unikať olej. Tento olej sa spaľuje a produkuje fosfor. Tento fosfor vystupuje z výfukového systému a po vstupe do katalyzátora poškodzuje jeho účinnosť, čo vedie k trvalým problémom s katalyzátorom. Tento problém rieši JLM Petrol Extreme Clean. Jeden z prvkov, ktorý obsahuje Extreme Cleaner, neutralizuje fosfor (zo spáleného oleja) približne o 50%. Vďaka tomu je katalyzátor čistejší a účinnejší. A životnosť CATu sa zvyšuje.

 

Použitie

  • super silné aditívum do benzínu
  • detoxikácia kompletného palivového systému
  • čistí spaľovaciu komoru, ventily, EGR ventil, zapaľovacie sviečky
  • upravuje oktánové číslo benzínu
  • obnovuje výkon motoru a redukuje emisie
  • zvyšuje účinnosť benzínového filtru pevných častíc

 

Máte problém prejsť testom emisií? 

problem-prejst-emisie JLM Petrol Extreme Clean vám pomôže vyriešiť tento problém. V kombinácii s použitím produktu proti úniku oleja JLM Stop Smoke prejdete testom emisií bez veľkých investícií. Nalejte JLM Extreme Clean do benzínu a jazdite aspoň 30 min vo vyšších otáčkach, aby sa dosiahla maximálna účinnosť.

 

Kedy použiť

  • pri nepravidelnom behu motoru
  • pri problémoch s benzínovým turbom
  • pri zvýšenej dymivosti
  • preventívne na udržanie čistého palivového a výfukového systému

 

Návod na použitie

Celý objem 500 ml vlejte do benzínu pred, alebo po natankovaní. Objem 500 ml určený na 40 až 60 litrov benzínu. Pre vyššiu účinnosť vlejte do 40 litrov benzínu a vyjazdite celú nádrž. Výsledky je už možné pozorovať po nájazde 100 km.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: