JLM Diesel Extreme Clean 1L

Kód: 3456
€38,90
Skladom (>5 ks)

JLM Diesel Extreme Clean je veľmi účinné aditívum do paliva, ktoré rýchlo a účinne čistí a omladzuje naftový palivový systém vrátane turba a výfukového systému s filtrom pevných častíc. Dokáže účinne detoxikovať celý palivový systém aj v prípade extrémneho zanesenia nečistotami. Rieši problémy s emisiami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:
- obnovuje výkon
- rieši všetky bežné problémy súvisiace s naftovými motormi
- znižuje spotrebu pohonných hmôt (zanesený palivový systém / zle fungujúce DPF) 
- výrazne znižuje emisie
- vhodný pre všetky naftové motory s DPF   

 

Máte problém prejsť testom emisií? 

problem-prejst-emisie
JLM Diesel Extreme Clean vám pomôže vyriešiť tento problém. V kombinácii s použitím produktu proti úniku oleja JLM Stop Smoke prejdete testom emisií bez veľkých investícií. Nalejte JLM Extreme Clean do nafty a jazdite aspoň 30 min vo vyšších otáčkach, aby sa dosiahla maximálna účinnosť. 
 

 

Po aplikovaní čistiaceho aditíva JLM Diesel Extreme Clean je prečistený systém turbodúchadla, výfukový systém s filtrom pevných častíc (DPF) a tak isto sú dôkladne prečistené nasávacie ventily, ventil EGR a vstrekovače. JLM Diesel Extreme Clean rozpúšťa nečistoty, ktoré spôsobujú nepravidelný chod motoru pri voľnobeu, výrazne znižuje emisie výfukových plynov, zlepšuje spotrebu paliva a premazáva všetky pohyblivé časti motora. Okrem čistenia a mazania JLM Diesel Extreme Clean stabilizuje palivo v nádrži a zabraňuje rastu rias.
 
Po pridaní aditíva aktívne komponenty v JLM Diesel Extreme Clean najskôr dôkladne a účinne odstraňujú usadeniny sadzí z častí palivového systému a motora. Potom po čistení sú diely mazané a chránené proti oxidácii a iným usadeninám, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť výkon motoru.
 
JLM Diesel Extreme Clean tiež obsahuje cetánový posilovač. Zvýšenie cetánového čísla zaručuje lepšie spaľovanie paliva. Výsledkom je, že motor beží rovnomerne aj pri voľnobehu a zlepší sa výkon motoru.
 
Dávkovanie
- nalejte celý objem aditíva (1L) do palivovej nádrže
- pridajte jeden liter aditíva do nádrže každých 6000 kilometrov, aby ste dosiahli maximálne a trvalé výsledky
 
JLM Diesel Extreme Clean kombinuje výhody všetkých jednotlivých naftových prísad a môže byť použitý vo všetkých starých a nových vozidlách aj s filtrom pevných častíc (DPF / FAP) vrátane systémov common rail a čerpadlo-tryska (PD).
 
 
Test emisií po aditivovaní nafty s Extreme Cleanerom
 
Obľúbené a extra účinné aditívum do nafty
 
Ako funguje JLM Diesel Extreme Clean
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 1.1 kg
Použitie: vstrekovače, výfuk, KAT
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 4.5.2019
prvý krát použijem tento produkt,po vyjazdení celej nádrže moźem hodnotiť kvalitu produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: