.

Liqui Moly 2640 Engine Flush - Výplach motora 300ml

Kód: 4913
€9,10
Do 5 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Preplach motorov áut a motocyklov je zladená kombinácia špeciálnych účinných komponentov v nosnej tekutine. Vysoko účinné detergentné a disperzné prísady v spojení s nosnou tekutinou rozpúšťajú usadeniny bahenného aj pevného typu.
 
V oleji rozpustné aj nerozpustné zbytky všetkých druhov usadenín sa rozptýlia v oleji a pri jeho výmene sa odstránia z olejového obehu. Preplach je znášanlivý so všetkými bežne predávanými motorovými olejmi. Je vhodný pre motocykle so spojkou v olejovej náplni.
 
Použitie:
Čistenie a vymývanie mazacích olejových okruhov štvortaktných benzínových motocyklových motorov. Frekvencia použitia preplachu je závislá na stupni znečistenia olejového okruhu a na kvalite použitého oleja.
Obsah dózy 250 ml stačí pre motory s olejovou náplňou až 4,5 litrov motorového oleja. Pridáva sa do opotrebovaného oleja pred jeho výmenou vdobe, kedy je motor zahriaty na prevádzkovú teplotu. Motor sa nechá cca 10 minút bežať na voľnobeh. následne sa vypustí starý olej, vymení sa olejový filter a naplní sa motor novým olejom.
 
Kód produktu: LM2640

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.3 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JH Avatar autora | 20.5.2020
Som veľmi spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: