PRO-TEC Nano Engine Protect&Seal 375ml

Kód: 3512
€15,53
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

PRO-TEC Nano Engine Protect&Seal - prípravok na ochranu motorov na báze nanočastíc, vytvára vysoko aktívnu anti-treciu nano bariéru v oleji. Tak chráni všetky vnútorné plochy v motore a jeho súčasti a okrem iného aj olejový systém, automatické prevodovky, diferenciály a prevodové skrine.  
 
Nano Engine Protect & Seal ponecháva o-krúžky a hriadeľové tesnenia mäkké a pružné. Poskytuje vysoko výkonnú ochranu pred opotrebovaním a slzením. Taktiež zlepšuje prúdenie oleja počas studených štartov a zabezpečuje hladší a tichší chod motora. Zvyšuje výkon motora a výrazne predlžuje životnosť agregátu Má excelentné vlastnosti 'chodu na sucho'.    
 
Obsah: 375 ml  
Postačuje na: 5 l olejovej náplne. Pri väčších objemoch oleja použite 100 ml produktu na 1 l olejovej náplne. Pri manuálnych prevodovkách a diferenciáloch nahraďte 10 % obsahu olejovej náplne prípravkom Nano Engine.  
Kód produktu: P9201  
 
Oblasť použitia: Nano Engine Protect & Seal je vhodný pre všetky benzínové a dieselové motory. Či sú to dieselové motory so systémom common rail ako aj benzínové motory s priamym vstrekovaním. Vysoko odporúčaný pre motory s turbom, katalyzátorom a tiež filtrom pevných častíc.   
 
Aplikácia: Pridajte do nového oleja. Pred použitím doporučujeme vyčistiť olejový systém prípravkom P1001 – Engine Flush.   
 
Opakovací cyklus: Pri každej výmene motorového oleja.    
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: