OMALA S2 G 68 20 L

Kód: 2410
€79,80
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

 Shell Omala S2 G 68 (starý názov Shell Omala 68) patrí podľa DIN 51 517 diel 3 do skupiny mazacích olejov CLP. Túto normu Shell Omala značne prekračuje. Prvotnou úlohou olejov Shell Omala -  vysoko výkonných prevodových olejov, je bezpečne zabrániť zadieraciemu opotrebeniu v oblasti zníženého trenia a to za všetkých prevádzkových podmienok.   Špeciálne FZG-testy dokázali, že pri olejoch Shell Omala nedôjde pri vzrastajúcom zaťažení až do zlomenia zubu k žiadnemu zadieraciemu opotrebeniu. Abrazívne opotrebenie pri dlhodobej prevádzke pri vysokom zaťažení a nízkej obvodovej rýchlosti je redukované na minimum. Oleje Shell Omala obsahují v oleji rozpustné, veľmi účinné prísady, ktoré chránia boky zubov chemickými a fyzikálnymi ochrannými vrstvami pred opotrebením.   

Shell Omala zaručuje:
- dobré deemulgačné vlastnosti u obehových systémov pricházajúcich do styku s vodou
- dobrú oxidačnú stabilitu a vysokú termickú stabilitu
- vysokú ochranu proti korózii a opotrebeniu
- nepatrný sklon k peneniu    
 
Použitie:
Oleje Shell Omala sú doporučené na mazanie priemyslových prevodových systémov, hlavne tých, ktoré vyžadujú oleje s EP (vysokotlakými) vlastnosťami. Sú tak isto vhodné na mazanie valivých a klzných ložísk a ako mazacie oleje pre obehové systémy strojov a zariadení. Oleje Shell Omala sú tak isto vhodné na mazanie obehových systémov v ocelárskom priemysle a všade tam, kde hrozí riziko náhodného prieniku vody do systému.    
 
Shell Omala prekračuje požiadavky na oleje triedy CKD podľa normy ISO 12925-1.  

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 68

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie