JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment - prísada na hydraulické zdvíhadlá

Kód: 64980
€15,60
Skladom (>5 ks)

JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je olejová prísada určená na zlepšenie výkonu a funkčnosti hydraulických zdvíhadiel ventilov automobilových motorov. Tieto zdvíhadlá alebo známe ako hydraulické zdvihátka sú zodpovedné za udržiavanie správneho kontaktu medzi vačkovým hriadeľom a ventilmi, čím zabezpečujú hladký chod motora. V zdvíhadlách sa časom môžu hromadiť usadeniny a kaly, ktoré spôsobujú hluk a zníženie výkonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je olejová prísada určená na zlepšenie výkonu a funkčnosti hydraulických zdvíhadiel ventilov automobilových motorov. Tieto zdvíhadlá alebo známe ako hydraulické zdvihátka sú zodpovedné za udržiavanie správneho kontaktu medzi vačkovým hriadeľom a ventilmi, čím zabezpečujú hladký chod motora. V zdvíhadlách sa časom môžu hromadiť usadeniny a kaly, ktoré spôsobujú hluk a zníženie výkonu. Prípravok JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je vyvinutý tak, aby rozpúšťal tieto usadeniny a zvyšoval schopnosť zdvíhatiek správne fungovať. Používaním tohto prípravku môžu majitelia vozidiel znížiť hluk ventilov, obnoviť znížený výkon a predĺžiť celkovú životnosť motora.
 
Výhody 
- rozpúšťa karbónové usadeniny a nečistoty v olejovom systéme 
- uvoľňuje a maže zaseknuté drieky ventilov a hydraulické zdvíhatka ventilov 
- obnovuje znížený výkon 
- obnovuje efektívnu prácu hydraulických zdvíhadiel ventilov 
- znižuje hluk ventilového rozvodu 
 
Použitie
Odporúčané pre všetky benzínové a naftové motory s turbodúchadlom alebo bez neho. Kompatibilný s minerálnymi a syntetickými motorovými olejmi. Bezpečný pre použitie s katalyzátormi. 
 
Dávkovanie
Pred použitím dobre pretrepte. Objem aditíva pridajte do zohriateho motorového oleja, najlepšie krátko po výmene oleja. Uistite sa, že obsah oleja nepresahuje maximálnu hladinu oleja v motore. Objem 250 ml aditíva je určený na motorovú olejovú náplň 3 až 6 litrov.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: