Flashlube Valve Saver Fluid 5L

Kód: 3345
€77,10
Skladom (2 ks)

Flashlube Valve Saver Fluid slúži na primazávanie ventilov v motoroch s LPG, CNG a tak isto veľmi vhodný ako MIX pre 2T a 4T benzínové motory. Môže byť použitý do všetkých dvojtaktných alebo štvortaktných motorov, ako sú kosačky na trávu a prívesné motory.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aplikované aditívum udržuje horné časti valcov čisté, premazané a znižuje ich vysokú teplotu, chrání motorové ventily. Čistota a správna funkčnosť ventilových sediel vedie k lepšiemu chladeniu ventilov a k zníženiu prehrievania výfukových ventilov, v dôsledku prepúšťania horúceho výfukového plynu.  

Obsahuje zmes prísad, ktoré čistia palivové trysky a palivový systém, znižuje náklady na pohonné hmoty a znižuje emise. Môže sa používať pri autách s katalytickým konvertorom a kyslíkovými senzormi. Aditívum je vhodné tiež do motorov s pohonom na benzín.     

 

Aplikácia do benzínu: Pridáva sa priamo do nádrže pred natankovaním, aby se zaistilo dobré zmiešanie aditíva a paliva v pomere 50 ml na 50 litrov. 
 
Aplikácia pri LPG/CNG: Používa sa automatický dávkovač, podtlakový alebo elektronický. Dávkovače nájdete v našom obchode.   
   
Vlastnosti:  
- odmerky na nádobách   
- ochrana ventilov a ventilových sediel
- čistí vstrekovacie trysky a palivový systém
- nižuje náklady na pohonné hmoty
- znižuje škodlivé emisie
- vhodné pre 2T motory mix 1:50
- 50 ml stačí na 50 litrov paliva
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: