JLM Diesel DPF Spray

Kód: 25799
€20,62
Skladom (>5 ks)

JLM Diesel DPF Spray pre profesionálov v automobiloch odstraňuje častice, karbón a iné usadeniny v špinavých filtroch pevných častíc (DPF) rýchlo a efektívne bez potreby demontáže filtra.

Detailné informácie

Podrobný popis

JLM Diesel DPF Spray je určený pre profesionálov v servisoch.  Odstraňuje nečistoty, karbon  a iné usadeniny v špinavých filtroch pevných častíc (DPF) rýchlo a efektívne bez potreby demontáže filtra.

Diesel DPF Spray je najrýchlejší a najlacnejší spôsob, ako pomôcť klientovi vrátiť sa späť na cestu čo najskôr a súčasne poskytnúť efektívnu návratnosť financíí v servise. JLM DPF Spray je ideálny pre servisy, ktoré servisujú autá s kontrolkou filtrov častíc.

Vozidlá, ktoré sa používajú na krátke cesty, alebo autá, ktoré nikdy nejazdia na diaľniciach, sa dostatočne neohrievajú, čo znamená, že v mnohých prípadoch regenáracia filtra DPF neprebehne úplne, alebo neprebehne vôbec. Diesel DPF Spray ponúka riešenie pre príznaky ako je stratu výkonu alebo zvýšenie spotreby paliva, ktoré je spôsobené predovšetkým krátkymi kilometrami.

JLM Diesel DPF Spray obnovuje plnú kapacitu filtra pevných častíc a zaisťuje, že výfukové plyny môžu byť opäť vypudzované výfukom bez akéhokoľvek odporu. JLM Diesel DPF Spray vstrekujet do filtra tuhých častíc pred nútenou regeneráciou (pomocou testovacieho pohonu alebo OBD).

Informácie o produkte
JLM Diesel DPF Spray je sprej, ktorý sa dodáva v praktickom aerosolovom balení a obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych zložiek na čistenie a rozpúšťanie nečistôt. JLM Diesel DPF Spray čistí a regeneruje špinavé a upchté filtre pevných častíc tým, že znižuje teplotu spaľovania častíc, čo znamená, že sa spaľuje skôr a rýchlejšie pri nižšej teplote motora. JLM Diesel DPF Spray sa môže použiť vo všetkých starých a nových dieselových motoroch vo všetkých vozidlách s filtrom pevných častíc.

Obsah jednej nádoby je dostatočný na spracovanie jedného filtra tuhých znečisťujúcich látok. JLM Diesel DPF Spray je nehorľavý, neobsahuje popol alebo kov a odparuje sa bez toho, aby zanechal zvyšky. V prípade tvrdých nečistôt odporúčame, aby sa motor a filter častíc vyčistili s čistiacou súpravou JL2230 / J02250 JLM DPF.

Výhody
- Rýchle čistenie a regenerácia DPF
- Rýchle a účinné čistenie filtra pevných častíc bez demontáže
- Predlžuje životnosť filtra pevných častíc
- Znižuje spotrebu paliva
- menej časté návštevy servisu
- Nižšie náklady na opravu

Návod na použitie
Pred použitím čistiacich prostriedkov JLM sa riaďte správnymi ochrannými opatreniami. Noste rukavice a ochranné okuliare počas celého procesu čistenia.

- Motor zohrejte na prevádzkovú teplotu a potom ho vypnite
- Odstráňte snímač teploty a / alebo snímač tlaku
- Vložte rozstrekovaciu rúrku so špeciálnou tryskou do otvoru smerujúceho k filtru častíc
- Vystriekajte celý obsah nádoby do filtra pevných častíc
- Namontujte snímač teploty a / alebo snímač tlaku

ODPORÚČANIE: Na dosiahnutie najlepších výsledkov pridajte JLM J02210 DPF Cleaner k palivovej nádrži po postreku v DPF Spray a pred regeneráciou

- Regenerujte DPF pomocou testu diagnostiky alebo pomocou vozidla na skúšobnej jednotke
- Skontrolujte systém kódov motorov pre chybové kódy a odstráňte ich, ak sú k dispozícii

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: