PRO-TEC DPF Flushing Liquid 5L

Kód: 3593
€58,35 –14 %
4979 pro tec dpf flushing liquid 5l
€58,35 –14 % €49,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

PRO-TEC DPF Flushing Liquid rozpúšťa a odstraňuje všetky pozostatky sadzí z filtra pevných častíc. Vytvára kašovitú hmotu, ktorá sa po procese čistenia jednoducho vypláchne. Môže byť použitý na všetky hliníkové, horčíkové, zinkové a kadmiové časti, aj na najnovšie generácie filtrov.    

Oblasť použitia: Pre autá s filtrom pevných častíc.    
 
Aplikácia: IBA PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE! Pred použitím pretrepte! Demontujte filter pevných častíc a zablendujte všetky otvory. Filter pevných častíc naplňte DPF čističom takmer do plna. Nechajte pôsobiť cca 10 hodín a čas od času pretrepte. Je pravdepodobné, že kvapalina si prerazí cestu medzi upchatými kanálikmi a jej hladina môže klesnúť. Preto je dôležité aby ste hladinu kvapaliny kontrolovali a v prípade nutnosti doliali do plna. Po tomto procese, dôkladne vypláchnite filter tlakom horúcej vody. Opäť namontujte filter. Do nádrže pridajte P6171 - DPF Super Clean (375ml) a urobte testovaciu jazdu po dobu aspoň 20 minút. Ak elektronika motora automaticky nespustí regeneráciu, spustite ju pomocou elektronického zariadenia vo Vašom servise.    
 
Obsah: 5L   
 
Postačuje na: Na dokonalé vyčistenie FAP filtra potrebujete doplniť filter doplna prípravkom DPF Flushing Liquid. To znamená, že potrebujete minimálne 3 - 8 l produktu. Záleží to od veľkosti samotného filtra pevných častíc.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: