Flashlube Electronic Valve Saver Kit + 0,5L aditíva

Kód: 3401
€144,50
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Flashlube Electronic Valve Saver Kit je špičková dávkovacia súprava, uznávaná významnými odbornými asociáciami. Už počas niekoľko prvých mesiacov predaja (prelom 2009–2010) bolo na celom svete predané približne 320 000 kusov elektronických súprav na ochranu ventilov a tento trend pokračoval ďalej. V roku 2011 bola súprava ocenená odbornou cenou GasShow INPRO 2011.    

Základné informácie Súprava nainštalovaná do aut na LPG alebo CNG automaticky vstrekuje Flashlube Valve Saver Fluid (aditívne mazivo na ochranu ventilov) do palivového systému motoru. Flashlube Valve Saver Fluid chráni ventily a ventilové sedlá pred prílišným opotrebovaním, škodlivým uhlíkom a usadeninami. Maže horné časti valcov, čistí vstreky a slúži tiež ako náhrada olova.                       

Inštrukcie na inšialáciu v pdf                                      

Návod na inštaláciu v PDF                         

                    

Elektronická kontrolná jednotka má prednastavitelný riadený prítok maziva pre 4, 6, 8 válcov + viac ventilové autá. Presne dávkuje, a tým zaisťuje ochranu ventilov pre všetky druhy aut. K dosiahnutiu bezproblémovej inštalácie slúžia priložené samorezné šróby. Samorezný prívodný šrób stačí zašróbovať do vyvŕtaného otvoru za klapkou alebo do sacieho potrubia. Flashlube Electronic Valve Saver Kit je potrebný pre všetky autá na LPG a CNG. Obsahuje 400 ml nádobu Valve Saver Fluid. Dávkovanie maziva je 50 ml na 50 litrov LPG.
 
Vlastnosti: Flashlube Electronic Valve Saver Kit sám nastavuje regulačný šrób. Elektronická kontrolná jednotka môže byť prednastavená na správny tok pre daný typ auta. Táto nová vylepšená súprava obsahuje aj senzor na určenie množstva maziva (Valve Saver Fluid). Varovná kontrolka, ktorá môže byť umiestnená na palubnej doske, vás upozorní na potrebu doplniť mazivo.          
 
V cene elektronickej dávkovacej sady je 0,5 litra aditíva Flashlube Valve Saver.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: