SHELL RIMULA R4 L 15W-40 20 L

Kód: 2258
€69,90
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

V oleji Shell Rimula R4 L sa používajú technológie najnovšej generácie, ktoré prinášajú výrazne zlepšenú odolnosť voči opotrebovaniu, tvorbe usadenín a oxidácii. Olej Shell Rimula R4 L ponúka výhodu jediného oleja, ktorý je vhodný pre množstvo motorov rôzneho veku a vozidiel rôzneho typu. Uvedenie oleja Shell Rimula R4 L prináša prevádzkovateľom dopravných služieb možnosť získať okamžité výhody pre svoje vozidlá a podnikanie, a zároveň im umožňuje, aby sa pripravili na budúcnosť. Štyri výhody naviac vylepšená možnosť kontroly opotrebovania a tvorby usadenín vylepšená odolnosť voči oxidácii (životnosť oleja) široká škála schválení a špecifikácií vyhovuje špecifikáciám pre ďalšie generácie 

Špecifikácia:
trieda viskozity podľa SAE: 15W-40  
API: CJ-4, CI-4+, CI-4, CH-4, CG-4, CF-4, ACEA: E7,E9 Ready*;
 
Caterpillar: ECF-2, ECF-3
Cummins: CES 20077, 81
DDC: 93K218
Deutz: DQC-III
MACK: EO-O PP MAN: 3275;
MB Approval: 228.3, 228.31
MTU: Category 2
Volvo: VDS-4, VDS-3
Renault Trucks RLD-3 * spĺňa všetky dostupné požiadavky (január 2008)  
 
Aplikácie:
Olej Shell Rimula R4 L je vhodný pre takmer všetky aplikácie v rámci diaľničných nákladných vozidiel a autobusov, vrátane aplikácií US 2007, Euro 2, 3, 4 a 5. Výnimočne široká škála schválení od výrobcov vozidiel umožňuje použitie oleja Rimula R4 L ako jediného univerzálneho riešenia mazania pre celé automobilové parky s rôznymi značkami vozidiel a prináša úžitok aj z hľadiska logistiky a správy zásob. Olej Shell Rimula R4 L predstavuje skvelé riešenie pre mazanie ľahkých a stredných komerčných vozidiel na dieselový pohon, najmä ak ide o vozidlá vybavené filtrami pevných častíc.   Olej Shell Rimula R4 L spĺňa požiadavky popredných výrobcov poľnohospodárskych a stavebných mechanizmov resp. motorov, ako sú spoločnosti Caterpillar, Cummins, Deutz a MTU.

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: SAE 15W-40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie