MOBIL 1 NEW LIFE FS 0W-40 4L

Kód: 2513
€36,58
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

TOP produkt značky MOBIL motorový olej Mobil 1 New Life 0W-40 je plno syntetický olej najvyššej kvality, ktorý poskytuje motoru maximálne čistiace schopnosti, ochranu proti opotrebeniu a celkovo zlepšuje jeho chod. Koncepcie uplatnené v oleji Mobil 1 New Life 0W-40 prekračujú požiadavky noriem významných výrobcov  moderných benzínových a naftových motorov. Oleje Mobil 1 sa osvedčily v pretekárskych automobiloch, preto si ich vyberajú automobilový pretekári sérieNASCAR. Mobil 1 New Life 0W-40 poskytuje kvalitnú ochranu aj tam, kde bežné oleje zlyhávajú a je ideálny pre všetky typy automobilov používaných na celom svete. Niektorí výrobcovia nejvýkonnejších aut, napr. Mercedes Benz, AMG, Porsche a Aston Martin si olej Mobil 1 New Life 0W-40 vybrali ako prvonáplň.
 
Vlastnosti oleja Mobil 1 New Life 0W-40 je vyrobený na základe špeciálne patentovanej zmesy syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s technológiou Supersyn, ktorá predstavuje v súčasnosti najprogresívnějšiu dostupnú technológiu vzužita aditív. Široké rozmedzie viskozity oleja Mobil 1 New Life 0W-40 poskytuje motoru neprekonateľnú ochranu a ponúka úsporu paliva.   Mobil 1 New Life 0W-40 uľahčuje štartovateľnosť motoru v arktických podmienkach a zároveň odstraňuje usadeniny a kaly, ktoré sa v motorochch tvoria pri vysokých teplotách. Parametre oleja prekračujú požiadavky všetkých globálnych oborových noriem a hlavných výrobcov motorov.    
 
Vlastnosti -> Výhody   Čistiace prísady -> Bránia tvorbe usadenín a kalov a umožňuje dlhodobo čistú prevádzku motoru Minoriadne teplotná stabilita a odolnosť voči oxidácii -> Obmedzuje starnutie oleja a predlužuje intervaly výmeny Nízka spotreba oleja -> Menšie znečistenie životného prostredia uhlovodíkmi Zdokonalené trecie charakteristiky -> Zlepšuje to využitie paliva Mimoriadne vlastnosti pri nízkych teplotách -> Spoľahlivejšia štartovateľnosť pri nízkych teplotách a rýchle premazanie motoru. Predĺžená životnosť motoru a elektroinštalácie Vysoký viskozitný index a protioderová technológia Supersyn -> Olej ponúka mimoriadnu mazaciu schopnosť a ochranu proti opotrebeniu pri každom štýle jazdy a vo všetkých prevádzkových podmienkach. 
 
Použitie Oleja Mobil 1 New Life 0W-40 je doporučovaný do všetkých typov motorov osobných aut, ľahkých dodávok a nákladných automobilov, včetne vysoko výkonných, preplňovaných (turbodúchadlom aj kompresorom) benzínových aj naftových motorov s viacventilovou technikou vstrekování paliva.   Olej Mobil 1 New Life 0W-40 je zvlášť vhodný do extrémnych podmienok, kde bežné oleje môžu zlyhávať. Mobil 1 New Life 0W-40 neni vhodný na použitie v dvojtaktných, alebo leteckých motoroch, pokiaľ výrobca motoru neurčí inak.    
 
Klasifikácie a špecifikácie:
ACEA A3,B3,B4 API SN/SM
 
Schválenia: 
MB 229.5/229.3
Porsche A 40
Volkswagen 502.00/505.00    
 
Charakteristické vlastnosti:
Charakteristické vlastnosti
SAE třída 0W-40
Viskozita, ASTM D 445
               cSt pri 40°C    78,3
               cSt pri 100°C    14,0
Viskozitný index, ASTM D 2270   186
Siránový popol,  hm.%,  ASTM D 874   1,2
HTHS viskozita, cSt pri 150°C, ASTM D 4683   3,7
Bod tuhnutia, °C, ASTM D 97   -54
Bod vzplanutia, °C, ASTM D 92    230
Hustota pri 15°C, kg/l, ASTM D 4052    0,850

Dodatočné parametre

Kategória: Motorový olej Mobil
Hmotnosť: 4 kg
viskozita: SAE 0W-40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie