MOBIL 1 NEW LIFE FS 0W-40 1L

Kód: 2441
€10,25
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

TOP produkt značky MOBIL motorový olej Mobil 1 New Life 0W-40 je plno syntetický olej najvyššej kvality, ktorý poskytuje motoru maximálne čistiace schopnosti, ochranu proti opotrebeniu a celkovo zlepšuje jeho chod. Koncepcie uplatnené v oleji Mobil 1 New Life 0W-40 prekračujú požiadavky noriem významných výrobcov  moderných benzínových a naftových motorov. Oleje Mobil 1 sa osvedčily v pretekárskych automobiloch, preto si ich vyberajú automobilový pretekári série NASCAR. Mobil 1 New Life 0W-40 poskytuje kvalitnú ochranu aj tam, kde bežné oleje zlyhávajú a je ideálny pre všetky typy automobilov používaných na celom svete. Niektorí výrobcovia nejvýkonnejších aut, napr. Mercedes Benz, AMG, Porsche a Aston Martin si olej Mobil 1 New Life 0W-40 vybrali ako prvonáplň.    
Vlastnosti oleja Mobil 1 New Life 0W-40 je vyrobený na základe špeciálne patentovanej zmesy syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s technológiou Supersyn, ktorá predstavuje v súčasnosti najprogresívnějšiu dostupnú technológiu vzužita aditív. Široké rozmedzie viskozity oleja Mobil 1 New Life 0W-40 poskytuje motoru neprekonateľnú ochranu a ponúka úsporu paliva.   Mobil 1 New Life 0W-40 uľahčuje štartovateľnosť motoru v arktických podmienkach a zároveň odstraňuje usadeniny a kaly, ktoré sa v motorochch tvoria pri vysokých teplotách. Parametre oleja prekračujú požiadavky všetkých globálnych oborových noriem a hlavných výrobcov motorov.    
 
Vlastnosti -> Výhody   Čistiace prísady -> Bránia tvorbe usadenín a kalov a umožňuje dlhodobo čistú prevádzku motoru Minoriadne teplotná stabilita a odolnosť voči oxidácii -> Obmedzuje starnutie oleja a predlužuje intervaly výmeny Nízka spotreba oleja -> Menšie znečistenie životného prostredia uhlovodíkmi Zdokonalené trecie charakteristiky -> Zlepšuje to využitie paliva Mimoriadne vlastnosti pri nízkych teplotách -> Spoľahlivejšia štartovateľnosť pri nízkych teplotách a rýchle premazanie motoru. Predĺžená životnosť motoru a elektroinštalácie Vysoký viskozitný index a protioderová technológia Supersyn -> Olej ponúka mimoriadnu mazaciu schopnosť a ochranu proti opotrebeniu pri každom štýle jazdy a vo všetkých prevádzkových podmienkach. 
 
Použitie Oleja Mobil 1 New Life 0W-40 je doporučovaný do všetkých typov motorov osobných aut, ľahkých dodávok a nákladných automobilov, včetne vysoko výkonných, preplňovaných (turbodúchadlom aj kompresorom) benzínových aj naftových motorov s viacventilovou technikou vstrekování paliva.   Olej Mobil 1 New Life 0W-40 je zvlášť vhodný do extrémnych podmienok, kde bežné oleje môžu zlyhávať. Mobil 1 New Life 0W-40 neni vhodný na použitie v dvojtaktných, alebo leteckých motoroch, pokiaľ výrobca motoru neurčí inak.    
 
Klasifikácie a špecifikácie:
ACEA A3,B3,B4 API SN/SM
 
Schválenia: 
MB 229.5/229.3
Porsche A 40
Volkswagen 502.00/505.00    
 
Charakteristické vlastnosti:
Charakteristické vlastnosti
SAE třída 0W-40
Viskozita, ASTM D 445
               cSt pri 40°C    78,3
               cSt pri 100°C    14,0
Viskozitný index, ASTM D 2270   186
Siránový popol,  hm.%,  ASTM D 874   1,2
HTHS viskozita, cSt pri 150°C, ASTM D 4683   3,7
Bod tuhnutia, °C, ASTM D 97   -54
Bod vzplanutia, °C, ASTM D 92    230
Hustota pri 15°C, kg/l, ASTM D 4052    0,850
 

Dodatočné parametre

Kategória: Motorový olej Mobil
Hmotnosť: 1 kg
viskozita: SAE 0W-40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: