SHELL CORENA S4 R 46 20 L

Kód: 2820
€156
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

SHELL CORENA S4 R 46 20 L je špeciálny plne syntetický kompresorový olej na báze PAO, ktorý je určený pre vysoké teploty a náročné prevádzkové podmienky. Vďaka špeciálnemu výberu základového oleja a účinných prísad SHELL CORENA S4 R 46 ponúka výborné vlastnosti.   Tvorba karbónových zbytkov na ventiloch, v medzichladičoch a v potrubiach vedení je do značnej miery obmedzená, čo má za následok minimalizáciu rizika požiaru a explózie, bezporuchovú prevádzku a tým aj vylúčenie neplánovaných odstávok zariadení, vyššiu hospodárnosť, nižšie prevádzkové náklady a dlhšie výmenné intervaly.   

Vlastnosti:
SHELL CORENA S4 R 46 sa vyznačuje veľmi dobrou ochranou proti korózií a proti opotrebeniu, nepatrnou penivosťou. Produkt je vhodný pre väčšinu bežne používaných tesniacich materiálov.   SHELL CORENA S4 R 46 zaručuje: dlhú životnosť vďaka vysokej odolnosti voči starnutiu dobrú ochranu proti opotrebeniu vynikajúcu ochranu proti tvorbe a usadzovaniu karbónových zvyškov veľmi dobrú viskozitne-teplotnú závislosť vynikajúcu termickú a oxidačnú stabilitu a tým i dlhú životnosť nepatrný sklon k peneniu a dobré deemulgačné vlastnosti veľmi dobrú ochranu pred koróziou a opotrebením malé straty odparovaním   
 
Použitie:  
SHELL CORENA S4 R 46 je určená predovšetkým pre vzduchové rotačné kompresory, skrutkové a viacstupňové vzduchové kompresory s chladením pomocou vstrekovania oleja, pracujúce pri vysokom výstupnom tlaku až 20bar, teplotách vyšších ako 100°C, v prerušovanej prevádzke alebo v nepriaznivých podmienkach.  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: