SHELL CORENA S4 R 46 20 L

Kód: 2820
€156
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

SHELL CORENA S4 R 46 20 L je špeciálny plne syntetický kompresorový olej na báze PAO, ktorý je určený pre vysoké teploty a náročné prevádzkové podmienky. Vďaka špeciálnemu výberu základového oleja a účinných prísad SHELL CORENA S4 R 46 ponúka výborné vlastnosti.   Tvorba karbónových zbytkov na ventiloch, v medzichladičoch a v potrubiach vedení je do značnej miery obmedzená, čo má za následok minimalizáciu rizika požiaru a explózie, bezporuchovú prevádzku a tým aj vylúčenie neplánovaných odstávok zariadení, vyššiu hospodárnosť, nižšie prevádzkové náklady a dlhšie výmenné intervaly.   

Vlastnosti:
SHELL CORENA S4 R 46 sa vyznačuje veľmi dobrou ochranou proti korózií a proti opotrebeniu, nepatrnou penivosťou. Produkt je vhodný pre väčšinu bežne používaných tesniacich materiálov.   SHELL CORENA S4 R 46 zaručuje: dlhú životnosť vďaka vysokej odolnosti voči starnutiu dobrú ochranu proti opotrebeniu vynikajúcu ochranu proti tvorbe a usadzovaniu karbónových zvyškov veľmi dobrú viskozitne-teplotnú závislosť vynikajúcu termickú a oxidačnú stabilitu a tým i dlhú životnosť nepatrný sklon k peneniu a dobré deemulgačné vlastnosti veľmi dobrú ochranu pred koróziou a opotrebením malé straty odparovaním   
 
Použitie:  
SHELL CORENA S4 R 46 je určená predovšetkým pre vzduchové rotačné kompresory, skrutkové a viacstupňové vzduchové kompresory s chladením pomocou vstrekovania oleja, pracujúce pri vysokom výstupnom tlaku až 20bar, teplotách vyšších ako 100°C, v prerušovanej prevádzke alebo v nepriaznivých podmienkach.  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie