MOBIL VACTRA OIL NO. 1 ISO VG 32 20L

Kód: 2892
€90,60
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

MOBIL VACTRA OIL NO. 1 ISO VG 32 20L je vysoko kvalitný olej na mazanie horizontálnych a vertikálnych klzných plôch moderných obrábacích strojov.
 
Popis produktu:
 
Číselný rad Mobil Vactra predstavuje oleje špičkovej kvality navrhnuté špeciálne tak, aby v plnom rozsahu spĺňali požiadavky kladené modernými vysokovýkonnými obrábacími strojmi. Sú vyrobené z vysoko kvalitných základových olejov a výkonnostne vyváženej kombinácie aditív, ktoré zaisťujú nízke trenie, vynikajúcu antikoróznu ochranu a odolnosť voči peneniu. Jedinečná progresívna kombinácia aditív prispieva k potlačeniu trhavého pohybu (stick-slip) a zamedzeniu chvenia.
 
To v medziach konštrukčných rýchlostí umožňuje plynulý a rovnomerný pohyb. Oleje číselného radu Mobil Vactra sú optimalizované tak, aby zaisťovali mimoriadnu odlúčiteľnosť od chladiacich a rezných emulzií pri súčasnej minimalizácii korozívnych účinkov emulzie s vysokým pH na mazané plochy.
 
Kombinácia základových olejov a aditív bola starostlivo zvolená tak, aby chránila klzné plochy a pritom umožňovala dobrú filtrovateľnosť. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá, pretože obmedzenie prietoku alebo upchatie aplikačnej trysky zvyšuje trhavost pohybu, chvenia a v konečnom dôsledku aj opotrebenia. Vynikajúca zmáčavosť a priľnavosť zaisťuje rovnomernú hrúbku filmu, ktorý odoláva vymytiu z povrchu klzných vedení v čase, keď stroj nie je v chode.
 
Vlastnosti a výhody:
 
Oleje číselného radu Mobil Vactra boli špeciálne vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu stroja tým, že spĺňajú najprísnejšie požiadavky kladené na klzné vedenia a súčasne požiadavky kladené ostatnými mazanými súčasťami obrábacích strojov.  Ich mimoriadna oxidačná a tepelná stabilita zlepšuje čistotu strojov, zabezpečuje požadovanú filtrovateľnosť a znižuje potrebu údržby. Číselný rad olejov Mobil Vactra ponúka vynikajúcu odlučiteľnosť chladiacich a rezných emulzií a znižuje možné negatívne účinky kontaminácie, čím zvyšuje prevádzkyschopnosť a výkonnosť oleja aj stroja.
 
Použitie:
 
Produkty číselného radu Mobil Vactra sú odporúčané ako oleje pre mazanie klzných vedení i ako kvapaliny pre hydraulické systémy obrábacích strojov. Tieto oleje sú určené na použitie so všetkými kombináciami liatinových, oceľových a nekovových materiálov klzných vedení. Číselnú radu Mobil Vactra možno aplikovať ručne, mazadlami alebo zaplavením priamo z obehového systému. Vďaka svojim vysokotlakovým vlastnostiam sú tieto oleje vhodné pre všetky typy prevodov v obrábacích strojoch. Nemali by sa používať v obehových systémoch, kde priemerné teploty oleja prekračujú 66 °C.
 
Oleje číselného radu Mobil Vactra je možné používať na mazanie guličkových vretien, lineárnych klzných vedení, vreteníkov, závěrových skrutiek, čelných a kužeľových súkolí a ľahko namáhaných závitovkových prevodov.
 
 
 
 

Špecifikácie:
 
BIJUR PT 37-1
CINCINNATI P-53
 
 
VLASTNOSŤ                                            HODNOTA
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445)    31,5
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445)    5,27
Viskozitný Index                                    96
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92)                    216
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97                    -30
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052            0,869

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselný olej
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 32

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie