.

MOBIL VACTRA OIL NO. 1 ISO VG 32 20L

Kód: 2892
€115,60
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

MOBIL VACTRA OIL NO. 1 ISO VG 32 20L je vysoko kvalitný olej na mazanie horizontálnych a vertikálnych klzných plôch moderných obrábacích strojov.
 
Popis produktu:
Číselný rad Mobil Vactra predstavuje oleje špičkovej kvality navrhnuté špeciálne tak, aby v plnom rozsahu spĺňali požiadavky kladené modernými vysokovýkonnými obrábacími strojmi. Sú vyrobené z vysoko kvalitných základových olejov a výkonnostne vyváženej kombinácie aditív, ktoré zaisťujú nízke trenie, vynikajúcu antikoróznu ochranu a odolnosť voči peneniu. Jedinečná progresívna kombinácia aditív prispieva k potlačeniu trhavého pohybu (stick-slip) a zamedzeniu chvenia.
 
To v medziach konštrukčných rýchlostí umožňuje plynulý a rovnomerný pohyb. Oleje číselného radu Mobil Vactra sú optimalizované tak, aby zaisťovali mimoriadnu odlúčiteľnosť od chladiacich a rezných emulzií pri súčasnej minimalizácii korozívnych účinkov emulzie s vysokým pH na mazané plochy.
 
Kombinácia základových olejov a aditív bola starostlivo zvolená tak, aby chránila klzné plochy a pritom umožňovala dobrú filtrovateľnosť. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá, pretože obmedzenie prietoku alebo upchatie aplikačnej trysky zvyšuje trhavost pohybu, chvenia a v konečnom dôsledku aj opotrebenia. Vynikajúca zmáčavosť a priľnavosť zaisťuje rovnomernú hrúbku filmu, ktorý odoláva vymytiu z povrchu klzných vedení v čase, keď stroj nie je v chode.
 
Vlastnosti a výhody:
Oleje číselného radu Mobil Vactra boli špeciálne vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu stroja tým, že spĺňajú najprísnejšie požiadavky kladené na klzné vedenia a súčasne požiadavky kladené ostatnými mazanými súčasťami obrábacích strojov.  Ich mimoriadna oxidačná a tepelná stabilita zlepšuje čistotu strojov, zabezpečuje požadovanú filtrovateľnosť a znižuje potrebu údržby. Číselný rad olejov Mobil Vactra ponúka vynikajúcu odlučiteľnosť chladiacich a rezných emulzií a znižuje možné negatívne účinky kontaminácie, čím zvyšuje prevádzkyschopnosť a výkonnosť oleja aj stroja.
 
Použitie:
Produkty číselného radu Mobil Vactra sú odporúčané ako oleje pre mazanie klzných vedení i ako kvapaliny pre hydraulické systémy obrábacích strojov. Tieto oleje sú určené na použitie so všetkými kombináciami liatinových, oceľových a nekovových materiálov klzných vedení. Číselnú radu Mobil Vactra možno aplikovať ručne, mazadlami alebo zaplavením priamo z obehového systému. Vďaka svojim vysokotlakovým vlastnostiam sú tieto oleje vhodné pre všetky typy prevodov v obrábacích strojoch. Nemali by sa používať v obehových systémoch, kde priemerné teploty oleja prekračujú 66 °C.
 
Oleje číselného radu Mobil Vactra je možné používať na mazanie guličkových vretien, lineárnych klzných vedení, vreteníkov, závěrových skrutiek, čelných a kužeľových súkolí a ľahko namáhaných závitovkových prevodov.
 
Špecifikácie:
BIJUR PT 37-1
CINCINNATI P-53
VLASTNOSŤ                                            HODNOTA
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445)    31,5
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445)    5,27
Viskozitný Index                                    96
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92)                    216
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97                    -30
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052            0,869

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselný olej
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 32

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: