MOBIL RARUS 427 20L

Kód: 2559
€99,80
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobil  Rarus rada 400 predstavujú špičkové bezpopolnaté oleje určené pre vzduchové kompresory navrhnuté tak, aby spĺňali nejprísnjšie požiadavky významných výrobcov kompresorov. Sú vyrobené z vysoko kvalitných olejov na ropnej báze a komplexu aditív, ktorý umožňuje vynímočnú ochranu a spoľahlivosť kompresorov prevádzkovaných v miernych až náročných podmienkach.
 
Oleje poskytujú vynikajúcu ochranu proti  opotrebeniu, obmedzujú tvorbu usadenín a prenos nečistôt, čím minimalizujú možné problémy zariadení a  znižujú náklady na údržbu. Vďaka vysokým hodnotám, dosahovaným pri záťažovom FZG teste predstavuje rada Mobil Rarus 400 vynikajúce oleje pre kompresorové sústavy s prevodmi a ložísk a pre kľukové skrine a valce. 
 
 

Použitie
Oleje rady Mobil Rarus 400 sú doporučované pre jedno a viacstupňové vzduchové kompresory. Vhodné sú zvlášť pre 24h prevádzku v podmínkach s teplotami vo výtlaku do 150  °C. Sú vhodné do piestových a rotačných kompresorov. Oleje s nižšími stupňami viskozity sa používajú hlavne v rotačných kompresoroch. 
 
Sú doporučované do zariadení, ktoré dlhodobo vykazujú nadmernú degradáciu oleja, zlú funkciu ventilov alebo tvorbu úsad. Sú kompatibilné so všetkými druhmi kovov používaných pri konštrukcii kompresorov aj s elastomermi, z ktorých sú vyrábané tesnenia, O-krúžky a tesniace vložky.
 
Oleje rady Mobil Rarus 400 niesú určene do vzduchových kompresorov určených pre dýchacie aplikácie.
 
 
 
Oleje Mobil Rarus vykazují vynikajúcu výkonnosť pri nasledujúcom použití:

Kľukové skríne a valce piestových vzduchových kompresorov
Rotačné šróbové kompresory
Krídlové kompresory
Axiálne a odstredivé kompresory
Kompresorové sústavy s prevody a ložísk
Kompresory používané v stacionárnych a mobilných aplikáciách 

 
 

 Technický list
 
Špecifikácia
DIN 51506 VD-L
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselný olej
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 100

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie