Flashlube Valve Saver Kit Series 2 + 1L aditíva

Kód: 3289
€59,50
Na objednávku

Nová vylepšená dávkovacia súprava Flashlube Valve Saver Kit verzia 2.0. Správne dávkované motorové aditívum chráni motorové ventily, udržuje horné časti valcov čisté, premazané a znižuje ich vysokú teplotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový automatický dávkovač aditív Flashlube má kompaktný obdĺžnikový tvar. Zaberie minimum miesta, čo je veľkou výhodou. Regulačný šrób bol doplnený o zaisťovaciu maticu. Súčasťou novej podtlakovej súpravy je LED dióda, ktorá indikuje stav aditíva v nádobke.  

Balenie obsahuje 1 liter Flashlube Valve Saver Fluid, teda dvojnásobné množstvo ako pri prvej verzii. Aditívum Flashlube Valve Saver Fluid získalo v roku 2011 osvedčenie o účinnosti od prestížnej nemeckej skúšobne TÜV. 

 

Návod na inštaláciu Flashlube Valve Saver Kit Series 2 v PDF si môžete stiahnuť tu.  

Návod na inštaláciu: Naplňte zásobník maximálne 400 ml maziva (nepreplňte) a uzavrite krytom. Pri voľnobehu nastavte kvapkanie asi 12 kvapiek za minútu pomocou šróbu, ktorým se reguluje množstvo kvapiek (v smere hodinových ručičiek sa prietok zníži a proti smeru zvýši).

Poznámka: Doporučujeme fixou urobiť čiarku pri nastavení 12 kvapiek za minútu cez regulačný šrób a v mieste kde je zašróbovaný. Budete tak vedieť, o koľko mm ste pootočili regulačný šrób až na dosihnutie správneho pomeru.  

Na 50 litrov paliva stačí 50 ml Flashlube Valve Saver Fluid. Keď natankujete plnú nádrž, poznamenajte si, koľko litrov paliva ste doplnili. Potom skontrolujte zásobník – koľko milimetrov kvapaliny sa spotrebovalo. Vždy keď tankuje palivo, je dobré skontrolovat spotrebu aditíva a regulačným šróbom upravit prietok tak, aby bol dosiahnutý správny pomer. 

Aditívum je vhodné pre všetky autá (bez turbo motoru).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: