SHELL TELLUS S2 VX 32 20 L

Kód: 2286
€65,40
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydraulické oleje Shell Tellus S2 VX (starý názov Shell Tellus S2 V) sú vyrábané z ropných základových olejov s vysokým viskozitným indexom a zušlachťujúcich prísad. Dôležitou súčasťou ich formulácie sú špeciálne vyvinuté polymerné látky, ktoré ešte zvyšujú viskozitný index oleja a tým prispievajú k veľmi malým zmenám viskozity s teplotou.   Oleje  Shell Tellus S2 V sú určené hlavne na použitie v hydraulicky ovládaných a kontrolných systémoch vystavených celoročne extrémnym zmenám vonkajších teplôt.   Tak isto zaručujú vynikajúcu výkonnosť v čerpadlách s trecími povrchmi z materiálových dvojíc ocel / ocel a ocel / bronz. Oleje Shell Tellus S2 V sú zaradené do skupiny hydraulických olejov triedy HVLP podle DIN 51 524 diel 3 a ISO -L-HV podľa ISO 6743-4.     

Shell Tellus S2 V zaručujú:
veľmi malú závislosť viskozity na teplote mimoriadne vysokú strihovú stabilitu dobrú protikoróznu ochranu hydraulického systému vysokú oxidačnú a termickú stabilitu    
 
Použitie:
Oleje Shell Tellus S2 V sú vhodné pre všetky aplikácie, v ktorých je vyžadovaný  vysoko kvalitný hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, určený pre stroje a zariadenia vystavené širokému rozmedziu teplôt.    
 
 Oleje Shell Tellus S2 V sú zaradené do skupiny hydraulických olejov tredy HVLP podľa: DIN 51 524 diel 3 ISO -L-HV podľa ISO 6743-4.  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 32

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie