Cyklon PTFE teflónový sprej 400ml

Kód: 1902901
€15,09
Do 3 dní

Nemastný - suchý mazací a oddeľovací prostriedok.

Detailné informácie

Podrobný popis

PTFE sprej - suchý teflon. Nemastný mazací, antiadhezívny a oddeľovací prostriedok. Teflónový sprej je ideálny na miestach, kde nie je možné použiť bežné mazadlá, obsahujúce olej, silikón a pod. Dobre poslúži aj ako klzný prostriedok na zabránenie "škrípania".

Nemastný vyhladzovací, antiadhezívny a mazací prostriedok. Po nastriekaní a odparení vznikne tvrdý povlak z polytetrafluoretylénu, ktorý je viazaný v špeciálnej živici. Vzniknutý povlak slúži ako klzný prostriedok, zabraňujúci vzniku zvukov ako pískanie a škrípanie. Trenie a opotrebovanie sa redukuje na minimum.

PTFE sprej je možné použiť všade tam, kde by prostriedky obsahujúce olej alebo silikón negatívne ovplyvnili mazané povrchy, napr. ako povlak na vodiace lišty a vodiace koľajnice (v drevospracujúcom priemysle), ako povlak na sklzné a rolovacie zariadenia v oblasti transportu, klzné vodiče v textilnom priemysle a v priemysle umelých hmôt. Tiež ako antiadhezívny prostriedok na formy v priemysle umelých hmôt, ako mazadlo na rôzne kombinácie materiálov, ako antiadhezívny prostriedok pri tekutej živici, na odstránenie pískania pri kontakte mäkkého materiálu s tvrdým (napr. guma na sklo), ako impregnácia na silno nasiakavé materiály atď.

  • teplotná stálosť od -180°C do +260°C
  • bez mastnoty s veľmi dobrými mazacími vlastnosťami
  • rýchlo schne
  • použiteľný ako suchý mazací prostriedok v drevospracujúcom priemysle a pri výrobe lepenky
  • veľmi dobrá priľnavosť na rozličné povrchy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mazacie prostriedky
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: