.

MOBIL RARUS 426 20L

Kód: 1091
€133,10
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobil  Rarus rada 400 predstavujú špičkové bezpopolnaté oleje určené pre vzduchové kompresory navrhnuté tak, aby spĺňali nejprísnjšie požiadavky významných výrobcov kompresorov. Sú vyrobené z vysoko kvalitných olejov na ropnej báze a komplexu aditív, ktorý umožňuje vynímočnú ochranu a spoľahlivosť kompresorov prevádzkovaných v miernych až náročných podmienkach.
 
Oleje poskytujú vynikajúcu ochranu proti  opotrebeniu, obmedzujú tvorbu usadenín a prenos nečistôt, čím minimalizujú možné problémy zariadení a  znižujú náklady na údržbu. Vďaka vysokým hodnotám, dosahovaným pri záťažovom FZG teste predstavuje rada Mobil Rarus 400 vynikajúce oleje pre kompresorové sústavy s prevodmi a ložísk a pre kľukové skrine a valce. 
  
Použitie
Oleje rady Mobil Rarus 400 sú doporučované pre jedno a viacstupňové vzduchové kompresory. Vhodné sú zvlášť pre 24h prevádzku v podmínkach s teplotami vo výtlaku do 150  °C. Sú vhodné do piestových a rotačných kompresorov. Oleje s nižšími stupňami viskozity sa používajú hlavne v rotačných kompresoroch. 
 
Sú doporučované do zariadení, ktoré dlhodobo vykazujú nadmernú degradáciu oleja, zlú funkciu ventilov alebo tvorbu úsad. Sú kompatibilné so všetkými druhmi kovov používaných pri konštrukcii kompresorov aj s elastomermi, z ktorých sú vyrábané tesnenia, O-krúžky a tesniace vložky.
 
Oleje rady Mobil Rarus 400 niesú určene do vzduchových kompresorov určených pre dýchacie aplikácie.
  
Oleje Mobil Rarus vykazují vynikajúcu výkonnosť pri nasledujúcom použití:
Kľukové skríne a valce piestových vzduchových kompresorov
Rotačné šróbové kompresory
Krídlové kompresory
Axiálne a odstredivé kompresory
Kompresorové sústavy s prevody a ložísk
Kompresory používané v stacionárnych a mobilných aplikáciách 
 
Technický list
 
Špecifikácia
DIN 51506 VD-L
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselný olej
viskozita: ISO VG 68

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: