Mobil DTE 22 ISO VG 22 20L

Tab group

Mobil DTE 22 ISO VG 22 20L

Mobil DTE 22 sú hydraulické oleje mimoriadnej kvality, chrániace proti opotrebeniu, určené na uspokojenie širokej škály požiadaviek hydraulických zariadení. Zabezpečujú dlhú životnosť oleja/filtra a optimálnu ochranu zariadenia, čím znižujú náklady na údržbu, ako aj náklady na likvidáciu produktu.
 
Tieto oleje boli vyvinuté v spolupráci s autorizovanými výrobcami, aby spĺňali prísne požiadavky hydraulických systémov v náročnej prevádzke, využívajúcich vysoký tlak, vysokovýkonné čerpadlá, a aby zvládli aj kritické požiadavky iných komponentov hydraulickýchsystémov, ako napr. servoventilov s úzkou vôľou a číslicovo riadených (NC) obrábacích strojov. Tieto produkty spĺňajú najprísnejšie výkonové požiadavky širokej škály výrobcov hydraulických systémov a komponentov, ktorí využívajú rôzne multimetalurgické konštrukcie, poskytujúce jednotlivým výrobkom vynikajúce výkonové charakteristiky.
 
Vlastnosti:
- ochrana proti opotrebovaniu
- oxidačná stabilita
- schopnosť odlučovania vzduchu
- odlučovanie vody
- čistiace vlastnosti
 
Použitie:
- hydraulické systémy, pre ktoré je hromadenie usadenín kritické, ako napr. zložité číslicovoriadené obrábacie (NC) stroje, najmä kde sú použité servoventily s úzkou vôľou
- v systémoch obsahujúcich prevody a ložiská
- systémy vyžadujúce vysoký stupeň zaťažiteľnosti a ochrany proti opotrebeniu
- stroje využívajúce širokú škálu komponentov vyrobených rôznymi metalurgickými postupmi
- aplikácie, kde je ochrana proti korózii tenkým olejovým filmom prednosťou, ako napr. systémy, kde sa nedá vyhnúť kontaminácii malými množstvami vody
- aplikácie, kde sa pri konvenčných produktoch vytvárajú kaly a usadeniny
 

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Expedujeme do 2 dní
Kód tovaru:
UPX333
Výrobca: 
Mobil
Typ / Viskozita: 
ISO VG 22
Balenie: 
20l
Typ oleja / Produkt: 
Hydraulický olej
85,50 €

vrátane DPH

 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil