.

MOBIL DTE 10 EXCEL 15 20L

Kód: 2491
€132,10
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobil  DTE  10  Excel rada predstavuje  mimoriadne kvalitný  hydraulické  oleje s ochranou  proti opotrebeniu,  ktoré  je  možné používať  vo veľkom teplotnom rozmedzí.  Vykazujú  optimálnu  tekutosť  pri teplotách pod nulou a sú strihovo stabilné a odolné proti strate viskozity. Zachovávajú účinnosť hydraulickej sústavy a minimalizují úniky z čerpadiel i pri vysokých prevádzkových tlakoch a teplotách. Tieto kvalitné hydraulické oleje so zlepšenou tekutosťou pri nízkych teplotách naviac poskytujú lopatkovým, piestovým a zubovým tlakovým čerpadlám maximálnu ochranu proti opotrebeniu. Optimálne chránia zariadenie proti opotrebeniu a predlžují životnosť olejov a filtrov a znižují tak aj náklady na údržbu a likvidáciu výrobkov.        

Špecifikácia:
DIN 51524, č. 2,3 – HVLP ISO 11158 HM+HV Denison HF-0 Eaton Vickers I-286-S + 35VQ25 (M-2952-S) + M-2950-S Bosch-Rexroth RE 90220-01    
 
Použitie
Hydraulické sústavy náchylné na tvorbu usadenín, napr. sofistikované číslicovo riadené obrábacie stroje (NC), hlavne tam, kde sú použité servoventily s tesným vymedzovaním ventilovej vôle Sústavy charakteristické vysokou prevádzkovou teplotou a „studenými štartami”, alebo trvalo pracujúce v striedajúcich sa nízkych a vysokých teplotách v náročných klimatických podmienkach Sústavy, pri ktorých je kontaminácia malým množstvom vody nevyhnutná Sústavy, ktoré obsahujú prevody a ložiská Sústavy, ktoré vyžadujú vysokú úroveň únosnosti záťaže a ochrany proti opotrebeniu Aplikácie, pri ktorých je výhodou antikorozívna ochrana tenkou vrstvou oleja Stroje, ktorých súčasti sú vyrobené rôznymi metalurgickými postupmi.         

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hydraulický olej
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: