.

Mafra Supermafrasol 6L

Kód: 25832
€52,20
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Supermafrasol - čistič a zároveň technické odmasňovadlo vysokej účinnosti na silne zažrané nečistoty, ktoré odstraňuje doslova až z pórov. Jedná sa o silný koncentrát určený k dalšiemu riedeniu (1l výrobku : 70l vody), univerzálny výrobok nachádzajúcí uplatnenie v celej rade sektorov ako autoservisy, priemyselné výroby, kovovýroby, autodopravy, opravy ťažkých mechanizmov a podobne).
 
Vlastnosti
- ľahko odstraňuje akýkoľvek typ nečistoty i silne zažranú
- zachováva si svoju vynikajúcu čistiacu schopnosť i v prípade použitia s tvrdou vodou
- univerzálne použitie a vysoké riedenie
- vynikajúce použitie v zimnej sezóne, kedy je vyššie znečistenie
- vynikajúci aj na bezdotykové umývanie
- osvedčený na čistenie DPF filtrov
  
SUPERMAFRASOL zaisťuje maximálny účinok s neobvyklou, jednoduchosťou a rýchlosťou. Pri jedinom použití dokáže odstrániť odolné nečistoty i na pórovitých materiáloch. Obsahuje aktívne tenzidy schopné rozložiť veľké druhy nečistôt ako tuky, mastnotu, ropné látky, smogové a uhlíkaté usadeniny a podobne.
 
Supermafrasol sa dá s úspechom použiť i pri čistení autoplachiet nákladných automobilov, motorov, stavebných strojov, kontejnerov, cisterien, priemyselných stojov, dopravnej techniky a mnoho podobných využití. Supermafrasol sa dá využiť tiež pri delikátnom čistení - ako je napr. využitie jeho čistiacich vlastností v zlatníctve pri príprave odliatkov zlata a striebra.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie motoru
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: