SHELL TELLUS S3 M 46 20L

Kód: 2285
€78,90
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

SHELL TELLUS S3 M 46 (pôvodný názov Shell TELLUS S 46) je řada špičkových hydraulických ropných olejů se zvýšenou ochranou proti opotřebení. Jsou vyráběny z vysoce kvalitního parafinického základového oleje, který je doplněn souborem aditiv bez obsahu zinku a mědi. Při jejich výrobě je kladen zvláštní důraz na jejich schopnost chránit hydraulický systém před opotřebením.
Díky své formulaci mají tyto oleje vynikající filtrovatelnost a nepatrný sklon k tvorbě pěny. Hydraulické oleje Shell Tellus S splňují požadavky Cincinnati Milacron P68-70, Mannesman Rexroth, Denison HF-0, Vickers M-2950-S, Vickers I-286-S a jsou klasifikovány jako hydraulické oleje HLP podle DIN 51 524 a jako oleje HM podle ISO 6743. Splňují rovně požadavky na převodové oleje CLP podle DIN 51 517.
 
Shell Tellus S zaručují:

dokonalou ochranu před opotřebením
dlouhou životnost systému
vynikající filtrovatelnost
ochranu proti korozi a rezivění
vysokou oxidační, termickou a především střihovou stabilitu

 
Použití:
Shell Tellus S jsou špičkové hydraulické oleje doporučované všemi hlavními výrobci hydraulických systémů. Jejich hlavní předností je vynikající ochrana před opotřebením, která je předurčuje především pro systémy s vysokým zatížením nebo systémy se zvýšenými nároky na protiotěrové vlastnosti.
 
Příkladem aplikace mohou být hydraulické systémy s čerpadly s třecími dvojicemi bronz/ocel nebo ocel/ocel. Díky svým AW/EP vlastnostem jsou použitelné rovněž pro mazání některých průmyslových převodů, valivých i kluzných ložisek a průmyslových převodníků točivých momentů.
 

 Tu si môžete stiahnuť technický list
Hydraulické oleje Shell Tellus S splňují požadavky
Cincinnati Milacron P68-70
Mannesman Rexroth
Denison HF-0
Vickers M-2950-S
Vickers I-286-S a jsou klasifikovány jako hydraulické oleje HLP podle DIN 51 524 a jako oleje HM podle ISO 6743.
 
Splňují rovněž požadavky na převodové oleje CLP podle DIN 51 517.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: