.

SHELL TELLUS S2 VX 46 20 L

Kód: 2287
€95,20
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydraulické oleje Shell Tellus S2 V (starý názov Shell Tellus T) sú vyrábané z ropných základových olejov s vysokým viskozitným indexom a zušlachťujúcich prísad. Dôležitou súčasťou ich formulácie sú špeciálne vyvinuté polymerné látky, ktoré ešte zvyšujú viskozitný index oleja a tým prispievajú k veľmi malým zmanám viskozity s teplotou.  

Oleje  Shell Tellus S2 V sú určené hlavne na použitie v hydraulicky ovládaných a kontrolných systémoch vystavených celoročne extrémnym zmenám vonkajších teplôt.   Tak isto zaručujú vynikajúcu výkonnosť v čerpadlách s trecími povrchmi z materiálových dvojíc oceľ / oceľ a oceľ / bronz.
 
Shell Tellus S2 V zaručujú:
veľmi malú závislosť viskozity na teplote mimoriadne vysokú strihovú stabilitu dobrú protikoróznu ochranu hydraulického systému vysokú oxidačnú a termickú stabilitu    
 
Použitie:
Oleje Shell Tellus S2 V sú vhodné pre všetky aplikácie, v ktorých je vyžadovaný  vysoko kvalitný hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, určený pre stroje a zariadenia vystavené širokému rozmedziu teplôt.      
 
Oleje Shell Tellus S2 V sú zaradené do skupiny hydraulických olejov tredy HVLP podľa: DIN 51 524 diel 3 ISO -L-HV podľa ISO 6743-4.  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 22 kg
viskozita: ISO VG 46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: