.

Shell Omala S4 WE 320 20L

Kód: 2810
€232,50
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Shell Omala S4 WE 320 20L (starý názov Shell Tivela Oil S 320) je plne syntetický, vysoko kvalitný prevodový olej na báze polyalkylenglykolu, vhodný predovšetkým pre mazanie šnekových prevodov s materiálovými pármi ocel/bronz. Veľmi nízke hodnoty súčinitela trenia, extrémne vysoký viskozitný index, vynikajúce protioderové vlastnosti, vysoká odolnosť proti korózii a najmä štruktúra polyalkylenglykolu umožnuje použitie Shell Omala S4 WE aj pre vysoko zaťažované čelné, kužeľové a planetové prevodovky. Prevodové oleje Shell Omala S4 WE splňujú požadavky Flender AG.   Shell Omala S4 WE zaručujú:   veľmi nízký súčiniteľ trenia počas všetkých prevádzkových podmienok extrémne vysoký viskozitný index vysokú tepelnú a oxidačnú stabilitu nízký bod tuhnutia a dobré nízkoteplotné vlastnosti vysokú únosnosť mazacieho filmu vynikajíce protioderové schopnosti   

Použitie:   
Oleje Shell Omala S4 WE sa ukázali ako najvhodnejšie mazivá v tých prípadoch, keď pri zábere zubu dochádza k nepriaznivému pomeru klznej rýchlosti k celkovej rýchlosti.   Prednosti oleju Shell Omala S4 WE sú využívané hlavne v šnekových prevodovkách, prevodoch pracujúcich za extrémnych podmienok ako je vysoká rýchlosť, vysoká teplota či zaťaženie.   
 
Vyššia výkonnosť pri tej istej alebo menšej konštrukčnej veľkosti pri danej výkonnosti a/alebo zníženie spotreby elektrického prúdu má pre užívateľa rovnaký úžitok: zníženie nákladov.   Oleje Shell Omala S4 WE nie sú doporučované pre mazanie prevodov z hliníka obsahujúceho zliatiny bronzu.   Shell Omala S4 WE nie sú miešateľné s minerálnymi olejmi a tiež s niektorými druhmi olejov na bázy polyalkylenglykolu.    
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 320

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: