Shell Omala S4 WE 320 20L

Kód: 2810
€138,60
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Shell Omala S4 WE 320 20L (starý názov Shell Tivela Oil S 320) je plne syntetický, vysoko kvalitný prevodový olej na báze polyalkylenglykolu, vhodný predovšetkým pre mazanie šnekových prevodov s materiálovými pármi ocel/bronz. Veľmi nízke hodnoty súčinitela trenia, extrémne vysoký viskozitný index, vynikajúce protioderové vlastnosti, vysoká odolnosť proti korózii a najmä štruktúra polyalkylenglykolu umožnuje použitie Shell Omala S4 WE aj pre vysoko zaťažované čelné, kužeľové a planetové prevodovky. Prevodové oleje Shell Omala S4 WE splňujú požadavky Flender AG.   Shell Omala S4 WE zaručujú:   veľmi nízký súčiniteľ trenia počas všetkých prevádzkových podmienok extrémne vysoký viskozitný index vysokú tepelnú a oxidačnú stabilitu nízký bod tuhnutia a dobré nízkoteplotné vlastnosti vysokú únosnosť mazacieho filmu vynikajíce protioderové schopnosti   

Použitie:   
Oleje Shell Omala S4 WE se ukázaly ako najvhodnejšie mazivá v tých prípadoch, keď pri zábere zubu dochádza k nepriaznivému pomeru klznej rýchlosti k celkovej rýchlosti.   Prednosti oleju Shell Omala S4 WE sú využívané hlavne v šnekových prevodovkách, prevodoch pracujúcich za extrémnych podmienok ako je vysoká rýchlosť, vysoká teplota či zaťaženie.   
 
Vyššia výkonnosť pri tej istej alebo menšej konštrukčnej veľkosti pri danej výkonnosti a/alebo zníženie spotreby elektrického prúdu má pre uživatela rovnaký užitok: zníženie nákladov.   Oleje Shell Omala S4 WE niesú doporučované pre mazanie prevodov z hliníka obsahujíceho zliatiny bronzu.   Shell Omala S4 WE niesú miešatelné s minerálnymi olejmi a tiež s niektorými druhmi olejov na bázy polyalkylenglykolu.    
 

Dodatočné parametre

Kategória: Shell
Hmotnosť: 20 kg
viskozita: ISO VG 320

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie