SHELL BRAKE FLUID DOT 4 ESL 0,5 L

Kód: 3341
€5,48
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Shell Brake Fluid DOT 4 ESL ( pôvodné označenie DONAX YB) je vysoko  kvalitná  brzdová  kvapalina, pre  diskové  i  bubnové  brzdové  systémy,  spojkové systémy a ostatné hydraulické aplikácie, kde je požadovaná kvapalina DOT 4 alebo DOT 3.    

Táto kvapalina je vyrobená z polyethylen glykolu, etherov a vybraných aditív. Kvapaliny na báze glykolov sú hygroskopické (pohlcujú vodu a vlhkosť). Absorbovaná vlhkosť tak znižuje bod varu brzdovej kvapaliny, mení viskozitu a spôsobuje koróziu. To má negatívny vplyv na správnu funkčnosť bŕzd.  
 
Shell Brake Fluid je brzdová kvapalina, ktorá výrazne znižuje vplyv vlhkosti na funkčnosť bŕzd. Je určená pre brzdové systémy s vysokými pracovnými teplotami a nepriaznivými podmienkami. Nie je vhodná do systémov, ktoré vyžadujú minerálne hydraulické kvapaliny, ani  by sa nemala miešať s výrobkami na báze minerálnych olejov.    
 
Shell Donax YB zaručuje: - vysoký suchý i mokrý bod varu - vysokú kompatibilitu s tesneniami - vynikajúci výkon diskových aj bubnových bŕzd - spoľahlivú funkčnosť aj pri vysokých pracovných teplotách - miešateľnosť s ostatnými brzdovými kvapalinami zodpovedajúcich špecifikácí   
 
 
Špecifikácia:
FMVSS 116 DOT 3 FMVSS 116 DOT 4 SAE J 1703 ISO 4925  
 
Typické vlastnosti:
Hustota pri 15°C kg/l 1,075
Kinematická viskozita pri 100°C cSt 2,3
Suchý bod varu °C 275
Mokrý bod varu °C 175 pH 9,2
Farba jantárová  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Brzdová kvapalina
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie