BRAKE CALIPER 400ml Čierna - farba na brzdové strmene

Kód: 85041
€5,99
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokoteplotný farebný lak na farbenie brzdových strmeňov vyrobený na základe použitia živíc najvyššej akosti. Vytvorí ochranný a stály náter s vysokým leskom, ktoré je odolný brzdovému prachu, chemikáliám, soli, benzínu ale aj nepriaznivým atmosférickým vplyvom. Pôsobí antikorózne. Váš automobil dostane moderný športový vzhľad.

POUŽITIE je veľmi jednoduché. Strmene môžete farbiť pred demontážou ako aj po nej. Povrch zbrúsite brúsnym papierom s gradáciou 240-360 a úplne odstráňte hrdzu – farba neskôr lepšie priľne. Povrch musí byť odmastnený. Je doporučené použiť na odmastnenie čistič bŕzd a odhrdzovač na neutralizáciu hrdze.

Ak budete farbiť strmene bez demontáže nezabudnite dôkladne zabezpečiť okolité prvky pred nežiadúcim zafarbením.

Nádobku veľmi dobre pretrepte cca 1 min. a potom naneste 2-3 vrstvy s odstupom 10 minút. Dajte POZOR, aby sa neznečistili čierne prvky káblov a pohyblivé časti brzdy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Brzdy
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora K 2 farba na strmeň 24.7.2020 10:36
Zdravím, jedná sa o sprej alebo o náter? Na koľko bežných strmeňov približne vystačí jedna plechovka?Ďakujem za odpoveď.
T Avatar autora 24.7.2020 17:08
Je to farba v spreji. Treba naniesť aspoň 2 až 3 vrstvy. Jedna plechovka spreju vyjde na 4 strmene bežnej veľkosti pri dvoch vrstvách. Takže doporučuejem aspoň dve plechovky, aby bola rezerva.