Predajňa v Žiline je zatvorená. Internetový obchod naďalej funguje. Osobný odber internetových objednávok v Žiline je možný počas pracovných dní od 8:00 - do 16:00.

Valvoline Radiator Stop Leak 350 ml

Kód: 3552
€5,23
Vypredané

Detailné informácie

Podrobný popis

Valvoline Radiator Stop Leak je prípravok určený na utesnenie chladiaceho systému. Presakovanie chladiacej nemrznúcej zmesi z chladiaceho systému môže spôsobiť prehriatie motora s katastrofickými následkami.    

 

Špecifikácia: Valvoline Radiator Stop Leak je lacnejšia metóda utesnenia všetkých typov chladiacich systémov, ktoré presakujú a sú netesné. Význačným rysom je unikátna kombinácia vybraných mikrovlákien a zdokonalených tesniacich komponentov, plošných s inhibítormi korózie do tekutiny. Po predpísanom použití sa presakovanie zastaví za niekoľko sekúnd. Vlákna obsiahnuté vo Valvoline Radiator Stop Leak nasledujú pohyb tekutiny smerom k presakujúcej časti, kde vytvoria sieť naprieč presakujúcemu otvoru. To umožní ostatnému materiálu, ktorý zastavuje presakovanie, vytvoriť a sformovať kompletné utesnenie, a tak zabezpečiť trvalú opravu. Nadbytok prísady potom zostáva rozptýlený v chladiacej náplni. Valvoline Radiator Stop Leak je bezproblémový, prechádza voľne najmenšími kanálikmi chladiaceho systému. Je miešateľný s vodou a všetkými bežnými chladiacimi zmesami. Kovové čiastočky obsiahnuté v utesňovačoch môžu kriticky vyčerpať antikorózne prísady obsiahnuté v chladiacej kvapaline. Valvoline Radiator Stop Leak preto neobsahuje žiadne kovy.
 
Oblasť použitia:  pre všetky druhy chladiacich systémov okrem vysoko výkonných dieselových chladiacich systémov používajúcich filtračné zariadenia.  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: