Valvoline ENGINE Flush - Engine Cleaner 350 ml

Kód: 3549
€5,94
Vypredané

Detailné informácie

Podrobný popis

Valvoline ENGINE Flush je čistič motora, so špeciálnimi aditívami, ktoré nepoškodzujú motor ani jeho časti. 

 

Špecifikácia: Niektoré čističe motora sú príliš silné. Môžu odstrániť usadeniny príliš rýchlo a vedú k upchaniu olejových rozvodov. Valvoline Engine Flush v zmesi s olejom čistí usadeniny v priebehu piatich minút pri behu naprázdno. Silné usadeniny nemusia byť úplne odstránené. Nepôsobí na tvrdé a lakové usadeniny. Neobsahuje chlórované rozpúšťadlá alebo rozpúšťadlá s nízkym bodom vzplanutia a preto jeho použitie je bezpečné. Prípravok, ak je použitý podľa návodu, nepoškodzuje tesnenia a "O" krúžky. Vždy sa riaďte pokynmi návodu.   
 
Pri motoroch, ktoré majú 160.000km a viac sa odporúča pred použitím Valvoline engine flush skontrolovať olejový filter, aby nedošlo k zablokovaniu.    
 
Odporúčaný návod na použitie: Pred výmenou oleja a olejového filtra, pridajte Valvoline Engine Flush do starého oleja. Nechajte motor bežať naprázdno 20-30 minút. Potom zastavte motor, vypustite olejovú nádrž. Vymeňte filter a napustite nový olej. Nejazdite z vozidlom ani nepridávajte pokiaľ nebol olej z prípravkom vymenený za nový.  
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aditíva a prísady
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: